Bizi takip etmeye devam edin

Araştırdık, öğrendik, uyguladık, ve büyüttük.. İstedik ki siz de öğrenin, siz de büyütün..

Ben Ceren Sıla Tulay Tataroğlu, muthiş yoğun ve güzel geçen 12 yıllık bir finans kariyerinin ardından, ikizlerim Emir ve Lila'yı kucağıma aldım. Uzun süre bocaladım, onları en doğru şekilde yetiştirecektim. Mutlu, kendine güvenen, kendini tanıyan çevreye saygılı, ne istediğini bilen...Doğuştan itibaren beyinlerini meşgul ve aktif tutacaktım ki kendilerinin en iyisi olsunlar...yetenekli oldukları alanları keşfedecektim ki daha çocuklukta bu alanlar ile tanışabilsinler.. Sevecekleri mesleği edinsinler ve tutkuyla yapabilecekleri hobileri olsun.. 

Hepimizin istediği bu di mi? Ama bu zor bir parkur...Üstelik bunları yapmak ve mutlu çocuk yetiştirmek arasındaki dengeyi bozmakta çok kolay. 

Masterpiece Junior da aslında tam böyle doğdu...Bizler düşe kalka, okuya araştıra büyüttük çocukları, benimkiler 13 yaşına giriyorlar yakında. Elimizden geldiğince değişik şeyler deneyimlettik...Yer yer yurt içinde, yer yer alıp yurt dışına götürerek... İstedik ki bu çocuk büyütme sürecini bir düzene sokalım, deneyimlerimizi paylaşalım, çeşitlendirelim ve daha erişilebilir kılalım... Çocuklar bizimle sanat yapsın, tasarım yapsın, müze gezsin, kişisel gelişim ile ilgilensin... Ve de bunları yapmak için büyümeyi beklemesin :)

Yolun başındayken Zeynep ve ekibiyle yollarımız kesişti🙏🙏 . Covid-19 sürecinin imkansızlıklarına rağmen birlikte çok çalıştık ve online yaz atölyeleri hazırladık. Bu yolculuğun daha çok başındayız ve sizlere ve çocuğunuza deneyimletmek istediğimiz çok şey var. 

Bizi takip etmeye devam edin...

Ceren Sıla,

Emir & Lila'nın annesi


Yorum yapın

Yorumların yayınlanabilmesi için onaylanması gerektiğini lütfen unutmayın